fosforik asit

Trabzon Konya Kayseri fosforik asit

Sık Sorulan Sorular:


Pozitif Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Tel:(0216) 394 06 16. Pozitif Kimya Limited Şirketi her türlü fosforik asit ve diğer kimyevi maddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır . Pozitif Kimya 2002 den beri kaliteli ve uygun fiyata fosforik asit ve genel kimyevi maddelerin satışını yapmaktadır.

SSS: Trabzon Konya Kayseri fosforik asit ?
Cevap: www.fosforikasit.org sitesinden fosforik asit hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Pozitif Kimya San. Tic. Ltd Şti. Pozitif Kimya genel kimyasallar ve asitler konusunda hizmet vermektedir. fosforik asit satışı ve pazarlaması yapan Pozitif Kimya Limited Şirketi Trabzon Konya Kayseri bölgelerinde fosforik asit satışı ve ve tüm yurtiçine fosforik asit satışı yapmaktadır. Trabzon Konya Kayseri fosforik asit. Başlıca hizmet noktalarımız Ankara istanbul İzmir İzmit Antalya Mersin Adana Alanya Konya Kayseri Trabzon. Tel 0216 394 06 16

Kaliteli ÜRÜN,
Uygun FİYAT,
Zamanında TESLİMAT,
Dürüst TİCARET

Türkiyenin her yerine kimyasal satışımız vardır.
Pozitif Kimya Ltd Şti. uygun fiyatları, ithal ve yerli orjinal fosforik asit ürünleri ile müşterilerine fosforik asit tedariki noktasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Satışını yaptığımız fosforik asit ürünlerimiz ORJİNAL AMBALAJLARINDA dırlar.
Fosforik asit ürünlerimiz MSDS ve ANALİZ SERTİFİKALARINDA belirtilen yüksek KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde satışa sunulmaktadır..

Pozitif Kimya Ltd. Şti. yanlızca KALİTELİ kimyasal hammadde satış ve pazarlaması yapar.
Firmamız toptan fosforik asit satışı ve perakende fosforik asit satışı yapmaktadır.
Diğer kimyasal ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul